Informační centrum

Koruna Vysočiny získala certifikaci!

/ Tereza Orosová

Velký úspěch pro destinační společnost Koruna Vysočiny – obdržení certifikace destinace. Organizace destinačního managementu (DMO) představuje v daném regionu klíčový subjekt vytvořený za účelem efektivnějšího …

Koruna Vysočiny získala certifikaci!

Velký úspěch pro destinační společnost Koruna Vysočiny – obdržení certifikace destinace.

Organizace destinačního managementu (DMO) představuje v daném regionu klíčový subjekt vytvořený za účelem efektivnějšího řízení cestovního ruchu. Hlavním cílem certifikace je zkvalitnit výkon a efektivitu činností v oblasti destinačního managementu v České republice a přispět ke zvýšení kvality a efektivity realizovaných marketingových aktivit na domácím a zahraničním trhu. Zjednodušeně se dá říct, že procesem certifikace může projít jen destinace, která je schopná strategicky plánovat, řídit marketingové aktivity s cílem propojit nabídku s poptávkou a to vše na základě stanovených norem Ministerstva pro místní rozvoj.

Na základě podané žádosti o certifikaci rozhodla Certifikační komise Kategorizace organizací destinačního managementu o udělení certifikátu, který je platný na jeden rok, a to bez připomínek. Tato skutečnost nám otevírá nové možnosti pro získávání krajských a celostátních dotací. Věříme, že tyto úspěchy nám pomůžou posunout se opět o kousek dál v naplňování našeho poslání, kterým je podpora regionálního cestovního ruchu a propagace regionu v rámci celé České republiky.

Za Korunu Vysočiny, z.s.

Oľga Königová, ředitelka

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250