Informační centrum

Končí jedenáctý ročník novoměstských farmářských trhů – sobota 11. prosince

/ Petra Tomášková

Ochutnat výrobky z regionálních farem a nakoupit čerstvé potraviny můžete už tuto sobotu 11. prosince na letošním posledním novoměstském farmářském trhu s vánoční nabídkou. Přijďte …

Končí jedenáctý ročník novoměstských farmářských trhů – sobota 11. prosince

Ochutnat výrobky z regionálních farem a nakoupit čerstvé potraviny můžete už tuto sobotu 11. prosince na letošním posledním novoměstském farmářském trhu s vánoční nabídkou. Přijďte si pro jedlé i nejedlé dárky od českých farmářů a malých výrobců. Těší se na vás čtyřicítka poctivých farmářů a rukodělných výrobců, které můžete v této nejisté době podpořit svým nákupem.

Co nakoupíte? Co třeba letos pod stromeček krásné dárkové balení novoměstského pivovaru Hejkal, sklenici utopenců z Hastrmanky, medovinu z Babákova, Horácké křížaly nebo Milovské perníčky a pralinky? Na trhu najdete i dárkové balení zeleninových hořčic Fojtka, makronky Jany Sedláčkové nebo uzeniny z Havlíčkova řeznictví ve tvaru baněk, kapříků a podkoviček. Letos poprvé se v našem městě představí i Janáčkovy Pralinky, u jejichž stánku můžete kromě pralinek zakoupit i horkou čokoládu a čokoládový svařák. Pozdravit můžete i Lenku Malou, která nabídne jmelí, adventní vazby a věnce.  Z rukodělců se můžete těšit na krásné drátované dekorace Martina Láníka z Jihlavy, skleněné ozdoby ze sklárny Tasice, kožešinový sortiment Ireny Pantůčkové z Kameniček a mnoho dalšího.

Mrkněte do seznamu přihlášených prodejců a vydejte se na nákup toho nejlepšího z naší domácí produkce. Uvidíme se v sobotu 11. prosince od 8 do 12 hodin v parku na Vratislavově náměstí. Děkujeme, že podporujete přímé prodejce v této nelehké době za každého počasí.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250