Informační centrum

Jednání členského fóra A.T.I.C. ČR 2022

/ Erik Havlík

Jednání fóra A.T.I.C. letos proběhlo ve Žďáře nad Sázavou…

Jednání členského fóra A.T.I.C. ČR 2022

Zástupci novoměstského infocentra se ve čtvrtek 13. října zúčastnili tradičního jednání členského fóra A.T.I.C. ČR, které se tentokrát uskutečnilo v krásných prostorách Zámku v nedalekém Žďáře nad Sázavou.

Kromě zprávy o činnosti a schvalování rozpočtu asociace na rok 2023 došlo také na volbu nových členů rady a prezidenta A.T.I.C. ČR, ale také na ukázky správné praxe při práci na infocentru, či prezentaci některých destinačních společností aj. . Prezentace území Koruny Vysočiny, které jsme jako Nové Město členem, se ujal David Štěpánek, ředitel Koruny Vysočiny. 

Rádi bychom vás v návaznosti na jednání informovali, že v rámci celorepublikové akce asociace s názvem Týden turistických informačních center se i naše infocentrum do akce zapojí. A to konkrétně v pondělí 24. října. Návštěvníci a jejich děti se mohou těšit na drobnou pozornost a tajenku. Do akce se zapojí všechna území Koruny Vysočiny, proto můžete při svých toulkách navštívit i TIC v Bystřici nad Pernštejnem, ve Žďáru nad Sázavou a v Nedvědici, kde akce proběhne v podobném duchu.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250