Informační centrum

Jedenáctý ročník farmářských trhů se blíží do finále – sobota 13. listopadu

/ Petra Tomášková

Podpořit české chovatele, pěstitele a prvovýrobce můžete opět tuto sobotu 13. listopadu na letošním předposledním farmářském trhu. Blížíme se do finále, tak přijďte potěšit svoje …

Jedenáctý ročník farmářských trhů se blíží do finále  – sobota 13. listopadu

Podpořit české chovatele, pěstitele a prvovýrobce můžete opět tuto sobotu 13. listopadu na letošním předposledním farmářském trhu. Blížíme se do finále, tak přijďte potěšit svoje chuťové pohárky a udělat si pořádné zásoby toho nejlepšího z domácí produkce.

Co na trhu nakoupíte? Tak tentokrát masné výrobky převálcují ty mléčné, což určitě nikoho neurazí. Těší se na vás Farma rodiny Němcovy, Havlíčkovo uzenářství, Jatky Fryšava, MM Farma ze Zlatkova a Uzenářství u Vránů. Poprvé můžete ochutnat i masné výrobky krále moravských uzenářů Radomíra Ráčka z Náměště nad Oslavou. Nebude chybět ZD Březiny se svými výbornými sýry, jogurty a tvarohy. Ze sladkého se můžete těšit na Majdiny zákusky a dezerty, frgály Anny Papšíkové, Janečkovy a Prosetínské trubičky a samozřejmě na široký výběr pečiva rodinné pekárny Kejval. Ochutnat můžete i luxusní makronky z Míchova, které vykouzlí Jana Sedláčková. Protože je doba nejistá, dostanou i větší prostor šikovní rukodělci. Vybrat si tak můžete třeba už první vánoční dárky. Užitkovou keramiku nabídne Miloslav Tuhý z Hlinska, dětské oblečení Radka Kohoutová z Nového Města, originální dárkové předměty Kristýna Hamáková z Kocandy,  pletené ponožky Marie Kostelencová z Veselíčka, dřevěné výrobky František Sádovský ze Svratouchu a nebude chybět ani levandulový sortiment Jany Nečasové z Třebíče.

Nachystejte si košíky, mrkněte do přiloženého seznamu přihlášených prodejců a přijďte si pro to nejlepší na čerstvý vzduch do parku na Vratislavovo náměstí. Těšíme se na vás v sobotu 13. listopadu od 8 do 11 hodin.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250