Informační centrum

Jarní trh plný svěžesti a originality

/ Petra Tomášková

Svěží jarní sortiment a originální rukodělné výrobky najdete tuto sobotu 7. května na Jarním trhu, který se po dvouleté přestávce vrací do našeho města. Uskuteční …

Jarní trh plný svěžesti a originality

Svěží jarní sortiment a originální rukodělné výrobky najdete tuto sobotu 7. května na Jarním trhu, který se po dvouleté přestávce vrací do našeho města. Uskuteční se od 8 do 12 hodin na hlavním Vratislavově náměstí.

Přijďte nasát čerstvý jarní vzduch, vybrat si originální výrobky a podpořit rukodělné výrobce. Přihlášeno je 60 prodejců, takže rozhodně bude z čeho vybírat. Těšit se můžete na dřevěné hračky Jiřího Myšky, Františka Sádovského, firmy Ingeld a Wood hračky. Keramiku nabídne Renata Soušková a Miloslav Tuhý. Šitý sortiment najdete u stánku Lenky Filipi, Radky Polívkové, Marie Joskové a Hany Součkové.  Na trhu najdete i Šátkomilky Doris Fňukalové, nebudou chybět šperky z korálků a křišťálové pryskyřice Magdy Buršíkové, trendy šperky T. B. Beads a třeba i montérky a polštářky Věry Sikorové. Vybírat můžete i originální dárečky od Kristýny Hamákové nebo stavebnice a mandaly od Radka Nejedlého. Na trhu potěšíme i vaše chuťové pohárky. Těšit se můžete na bramboráky, langoše, trdelníky, škvarkové tyčinky, frgály, brambůrky, cibulové kroužky, preclíky, perníčky a další dobroty. 

V parku bude současně probíhat slavnostní zahájení hlavní letní sezóny 12. ročníku novoměstských farmářských trhů. Těšit se můžete i na doprovodný program. Od 9 hod. zahraje Jásalka Band, hudba pro všechny generace a dorazí i Regionální potravina s ochutnávkou vítězných produktů. Těšíme se na vás v sobotu 7. května od 8 do 12 hodin.

 

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250