Informační centrum

Jarní trh plný originality a svěžího sortimentu

/ Petra Tomášková

Udělat si radost originálním šperkem, kabelkou, ručně vyráběnou svíčkou nebo něčím pěkným na sebe můžete už příští týden v sobotu 6. května na Jarním trhu. …

Jarní trh plný originality a svěžího sortimentu

Udělat si radost originálním šperkem, kabelkou, ručně vyráběnou svíčkou nebo něčím pěkným na sebe můžete už příští týden v sobotu 6. května na Jarním trhu. Šedesát přihlášených výrobců, kteří nabídnou svěží jarní sortiment a unikátní rukodělé výrobky, najdete na spodním Vratislavově náměstí od 8 do 12 hodin.

Děti potěší dřevěné hračky firmy Ingeld z Velkého Meziřící a Františka Sádovského ze Svratouchu. Radek Nejedlý ze Žďáru nad Sázavou nabídné krásné mandaly a stavebnice. Pokud potřebujete osvěžit dětem šatník nějakým zajímavým kouskem, mrkněte na sortiment Veroniky Čermákové, Marie Joskové a Hany Součkové z Chotěboře. Veronika Báča přiveze svoje originální malované domečky a jarní věnce. Bloky, skicáky, omalovánky, buttony a další originály nabídne Kristýna Hamáková z Kocandy. Na trhu najdete i mýdla, svíčky, bytové doplňky, proutěné košíky, keramiku a další originální výrobky.  Pochutnat si můžete na výběrové kávě, langoších, trdelnících, frgálech a dalších dobrotách. 

V sobotu bude současně v parku probíhat slavnostní zahájení hlavní letní sezóny 13. ročníku novoměstských farmářských trhů https://hm.nmnm.cz/akce/farmarsky-trh-zahajeni-hlavni-sezony/  Těšit se můžete i na doprovodný program. Od 9 hod. zahraje Jásalka Band, hudba pro všechny generace, a dorazí i Regionální potravina s ochutnávkou vítězných produktů. To je o důvod víc vyrazit v sobotu 6. května na Vratislavovo náměstí a udělat si s námi krásné sobotní dopoledne. Těšíme se na vás od 8 do 12 hodin.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250