Informační centrum

Jarní sortiment a velikonoční dobroty v nabídce farmářů – sobota 18. března

/ Petra Tomášková

Také už netrpělivě vyhlížíte sobotu? Nedivíme se Vám. Za dveřmi je další díl novoměstských farmářských trhů. Do parku na Vratislavovo náměstí si to v sobotu …

Jarní sortiment a velikonoční dobroty v nabídce farmářů – sobota 18. března

Také už netrpělivě vyhlížíte sobotu? Nedivíme se Vám. Za dveřmi je další díl novoměstských farmářských trhů. Do parku na Vratislavovo náměstí si to v sobotu 18. března namíří čtyřicítka přihlášených farmářů, pěstitelů a prvovýrobců.

Co bude jinak? Zahrádkáři se mohou pomalu připravovat. Macešky, petrklíče, sedmikrásky, skalničky, vřesovce a kanadské borůvky nabídne Zahradnictví Bohuslava Vyčichla. Na své si přijdou milovníci květin. Pěstírna lilií Mrowiec s tradicí od roku 1991 v sobotu nabídne několik druhů barev, součástí bude i živá ukázka květin. Rodinné zahradnictví a pěstírna Roven přiveze cibuloviny gladiol, montbrécie a kaly.  Na svém místě najdete i Ráčkovo řeznictví a uzenářství, které znovu obhájilo první místo v soutěži moravských uzenářů. Ochutnat čerstvé sýry, ovocné jogurty, zákysy a další ovčí speciality můžete u Farmy Ostrovec z Pozďatína. Nepřijdete ani o velikonoční sortiment. Janáčkovy Pralinky lákají na čokoládová vajíčka, Perníkářství Lucie na velikonoční perníčky a Jana Nečasová na levandulové kraslice.

Mrkněte do přiloženého seznamu přihlášených prodejců, ať máte jasno, co všechno na následujícím farmářském trhu nakoupíte. Potkáme se v sobotu 18. března od 8 do 11 hodin v parku na Vratislavově náměstí. Nákupem na trzích nejen dostáváte na stůl zcela čerstvé potraviny, ale zároveň podporujete české pěstitele, chovatele a prvovýrobce.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250