Informační centrum

I v zimě mají farmářské trhy co nabídnout – sobota 19. února

/ Petra Tomášková

Pro novoměstské farmářské trhy zimní přestávka neplatí. Vybírat si to nejlepší z domácí produkce od přímých výrobců a pěstitelů, pro něž je kvalita a čerstvost …

I v zimě mají farmářské trhy co nabídnout – sobota 19. února

Pro novoměstské farmářské trhy zimní přestávka neplatí. Vybírat si to nejlepší z domácí produkce od přímých výrobců a pěstitelů, pro něž je kvalita a čerstvost na prvním místě, můžete už tuto sobotu 19. února od 8 do 11 hodin v parku na Vratislavově náměstí.

Co na trhu najdete? Pokud jste unavení, vyčerpaní a bez energie, tak rozhodně vyzkoušejte za studena listované oleje Ze Stodoly. Vyrábí je malá rodinná firma v Jívoví u Křižanova z těch nejkvalitnějších semen, které si pečlivě vybírají a část také sami pěstují. V jejich nabídce najdete olej lněný, makový a řepkový. Sbíhat sliny se vám budou u stánku Datlového pokušení, zdravého mlsání vyráběného z přírodních surovin, zejména z datlí a kokosu. Vyrábí ho dvě sympatické kamarádky Andrea a Lucie ve Stařeči u Třebíče. Na trhu najdete i masné a mléčné výrobky od našich oblíbených farmářů, chovatelů a prvovýrobců. Podpoříme i rukodělné výrobce. Zakoupit tak můžete dřevěné výrobky Františka Sádovského a Jiřího Myšky, dětské oblečení Marie Joskové, levandulové výrobky Jany Nečasové a pletené ponožky Marie Kostelencové z nedalekého Veselíčka.

Prohlédněte si přiložený seznam přihlášených prodejců, nachystejte si košíky a vydejte se na nákup čerstvých a prvotřídních produktů s jasným původem. Vyměňte víkendový nákup v přeplněném supermarketu za příjemné prostředí parku na Vratislavově náměstí. Těšíme se na vás v sobotu 19. února od 8 do 11 hodin.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250