Informační centrum

Originální vánoční dárky na farmářském trhu

/ Petra Tomášková

Originální vánoční dárky letos můžete nakoupit i v rámci farmářského trhu. Svařák si sice letos na náměstí nevypijete, ale o základní vánoční sortiment určitě nepřijdete. …

Originální vánoční dárky na farmářském trhu

Originální vánoční dárky letos můžete nakoupit i v rámci farmářského trhu. Svařák si sice letos na náměstí nevypijete, ale o základní vánoční sortiment určitě nepřijdete. Co vše najdete v sobotu 12. prosince v rámci mini vánočního jarmarku na Vratislavově náměstí před budovou 1. základní školy?

Těšit se můžete například na krásné adventní věnce a vazby Lucie Jirčíkové ze Žďáru nad Sázavou. Kvalitní dřevěné hračky nabídne firma Ingeld z Velkého Meziříčí a dřevěný sortiment včetně krásných betlémků pak Jiří Myška z Krucemburku. U stánku Marie Joskové z Chotěboře najdete šité dětské oblečení, nebude chybět ani originální keramika Miroslava Tuhého z Hlinska a dřevěné dekorace Aleny Filipiové ze Skutče. Dámy jistě ocení kožešinový sortiment Ireny Pantůčkové z Kameniček a praktické ponožky Miroslavy Kostelencové z Veselíčka.

Přijďte si užít příjemnou předvánoční atmosféru. Těšíme se na vás v sobotu 12. prosince od 8 do 12 hodin na Vratislavově náměstí.

 

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250