Informační centrum

Farmářům zahraje Jásalka Band – sobota 31. července

/ Petra Tomášková

Nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu a další domácí produkty od soukromých zemědělců, farmářů, pěstitelů a dalších výrobců je možné v našem městě i o prázdninách. Tuto …

Farmářům zahraje Jásalka Band – sobota 31. července

Nakoupit čerstvé ovoce, zeleninu a další domácí produkty od soukromých zemědělců, farmářů, pěstitelů a dalších výrobců je možné v našem městě i o prázdninách. Tuto sobotu 31. července se tak v parku na Vratislavově náměstí uskuteční letošní devátý farmářský trh. Od 8 do 12 hodin na Vás čeká přes čtyřicet přihlášených farmářů s nabídkou toho nejlepšího z domácí produkce.

Poprvé na trhu najdete česnek od rodinné farmy z Třebíčska, kanadské borůvky z Jiříkovic, stánek Jany Nečasové plný levandule a Ateliér mezi kopci se svými dřevěnými výrobky. Znovu si můžete zakoupit zeleninové hořčice Fojtka, lisované oleje Ze Stodoly, veganské a bezlepkové výrobky Damodara. Nebude chybět MM Farma, Havlíčkovo řeznictví a uzenářství, Farma rodiny Němcovy, Jatky Fryšava a Farma Zelenka. U pana Procházky najdete široký sortiment ovoce a zeleniny a opět budou i rajčata z Kožichovic. Mrknout můžete i na výstavu hub, kterou pro vás pravidelně připravuje naše lesní víla Daniela Lamatová ze Zubří. Přijďte si prohlédnout hřiba smrkového, mochomůrku růžovku, čechratku podvinutou, lišku obecnou a spoustu dalších skvostů.

V rámci doprovodného programu od 9 hodin zahraje Jásalka Band, hudba pro všechny generace. Nachystejte si košíky, mrkněte do přiloženého seznamu přihlášených prodejců a přijďte si pro to nejlepší z našich polí, sadů a dvorů. Těšíme se na vás v sobotu 31. července od 8 do 12 hodin v krásném parku na Vratislavově náměstí.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250