Informační centrum

Farmářům zahraje dechová kapela PressBand

/ Petra Tomášková

V sobotu 4. července bude v parku na Vratislavově náměstí opět rušno, centrum města totiž znovu oživí farmářské trhy. Přijďte si nakoupit čerstvé potraviny a …

Farmářům zahraje dechová kapela PressBand

V sobotu 4. července bude v parku na Vratislavově náměstí opět rušno, centrum města totiž znovu oživí farmářské trhy. Přijďte si nakoupit čerstvé potraviny a zároveň podpořit české pěstitele, chovatele a prvovýrobce, kteří žijí převážně v našem okolí. Podívejte si do slíbeného seznamu přihlášených prodejců a vyrazte na nákup pod širým nebem.

Ještě stále si můžete objednat okurky nakladačky u Zahradnictví Vedrovice na tel. 731 103 981. Nezapomeňte ochutnat pivo žďárského pivovaru Revolta, který obsadí jeden z dřevěných domečků. Na čepu bude Revolta v petkách, s sebou pak i Vyvrhel, Černá bestie, 8Evženů a Šakaloff. Znovu přijedou lisované oleje za studena s názvem Ze Stodoly. Chutě z Chotě nabídnou svoje salsy a dipy, bez kterých se neobjede žádná letošní grilovačka.  Až dvanáct druhů frgálů přiveze nabídnout Anna Papšíková z Valašské Polanky. Drahomíra Bumbová nabídne letošní nové džemy, Damodara opět veganské a bezlepkové výrobky. Pokud vyjde počasí, bude i kavárnička uprostřed parku místního K Clubu. Ochutnat budete moci lahodnou kávu, domácí limonádu a výborné dezerty. Bude rozhodně z čeho vybírat.

Věříme, že tentokrát nezmokneme a užijeme si krásné sobotní dopoledne. V rámci doprovodného programu zahraje od 9.00 do 11.30 hod. kapela PressBand, menší uskupení dechové kapely Veseláci. Zpívat bude Jiří Vencelides a Jana Havlíková/Sedlaříková/.

Přijďte si s námi užít další novoměstský farmářský trh. Uvidíme se v sobotu 4. července v tradičním čase od 8.00 do 12.00 hod v parku na Vratislavově náměstí. 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250