Informační centrum

Farmářský trh zpestří Jásalka Band a Regionální potravina

/ Petra Tomášková

První květnová sobota odstartuje hlavní letní sezónu novoměstských farmářských trhů již 12. ročníku. Začínáme 7. května a budeme se potkávat každou sudou sobotu až do …

Farmářský trh zpestří Jásalka Band a Regionální potravina

První květnová sobota odstartuje hlavní letní sezónu novoměstských farmářských trhů již 12. ročníku. Začínáme 7. května a budeme se potkávat každou sudou sobotu až do 8. října v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 12 hodin.

Co bude nového? Chystejte záhonky, truhlíky, protože přijede Lenka Malá s nabídkou otužené sadby zeleniny, budou rajčata, papriky a okurky. Nakoupit můžete i bylinky, jahody, surfinie, muškáty a fuchsie. Miroslava Paříková nabídne salát, kedlubny, celer, rajčata, papriky, cukety a hokajda. Silvie Dušková láká na bylinky, trvalky, jarní okrasné keře i kytice do vázy a přihlášeno je i Zahradnictví Bohuslava Vyčichla s roubovanou zeleninou a balkonovými květinami. Bylinkářka Tereza Viktorová nabídne oleje, masti, séra a čajové směsi.  Manželé Klikovi pesta z medvědího česneku, cibulová čatní, hořčici, marmelády a sirupy. Horácké křížaly můžete ochutnat od Václava Slavíka, med a medové výrobky od Františka Řezníčka a těstoviny pod značkou Fajna Pasta.

Nepřijdete ani o oblíbené pekaře, uzenáře a chovatele. Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme tradičně ve čtvrtek. V rámci doprovodného programu zahraje od 9 hodin Jásalka Band, hudba pro všechny generace. Těšit se můžete i na stánek Regionální potraviny s ochutnávkou vítězných produktů. Přijďte s námi odstartovat hlavní letní sezónu novoměstských farmářských trhů. Těšíme se na vás v sobotu 7. května v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 12 hodin. Nezapomeňte se zastavit i na hlavní náměstí, kde bude současně probíhat Jarní trh https://ic.nmnm.cz/akce/jarni-trh/ plný originálních rukodělných výrobků.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250