Informační centrum

Farmářům zahraje Tata band Josefa Kučery

/ Petra Tomášková

Pro novoměstské farmářské trhy prázdniny a dovolená neplatí. Nezastavujeme, jedeme dál. Uvidíme se tuto sobotu 17. července opět v krásném parku na Vratislavově náměstí, kde …

Farmářům zahraje Tata band Josefa Kučery

Pro novoměstské farmářské trhy prázdniny a dovolená neplatí. Nezastavujeme, jedeme dál. Uvidíme se tuto sobotu 17. července opět v krásném parku na Vratislavově náměstí, kde si od 8 do 12 hodin můžete vybírat to nejlepší z domácí produkce od přímých výrobců a pěstitelů, pro něž je kvalita a čerstvost na prvním místě.

Na co se můžete těšit? Poprvé na trhu najdete koření a kořenící směsi značky Reny, jež je velice chutné, kvalitní a nabízí koření z celého světa od klasiky po speciality. Přímo Ze Stodoly si můžete zakoupit ručně lisované oleje za studena. Vybrat si můžete olej lněný, makový a řepkový. Omáčky, salsy a energetické tyčinky nabídnou Chutě z Chotě. Kozí dvorek Olešenka přiveze novinku. Kromě oblíbených tvarohových krémů s čokoládou, malinami a borůvkami, bude i krém vanilkový. Těšit se můžete i na čerstvé balkánské sýry do salátů i Halloumi na grilování. Džemy od Drahy nabídnou nově jahodové džemy s čokoládou, mátou a meruňkou. Ochutnat můžete i bezové a mátové sirupy s levandulí. Veganské a bezlepkové dobroty najdete u stánku Damodary. Budou opět rajčata z Kožichovic a Chvátalovi přivezou nové brambory Impala. Pan Procházka slibuje zase více ovoce a zeleniny. U jeho stánku najdete jahody, třešně, meruňky, angrešt, hrášek, ředkvičky, mrkev, petržel, květák, brambory, česnek a cibuli. Můžete si nachystat i sklenice na zavařování, protože budou nakladačky v balení po 10 kg. Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme tradičně ve čtvrtek.

V rámci doprovodného programu to od 9 hodin rozbalí swing & dixieland kapela Tata band Josefa Kučery.  Dorazí i food truck s projektem Ryba na talíř, který pro vás bude připravovat rybí speciality a těšit se můžete i na ochutnávky zdarma. Přijďte si zamlsat, nakoupit, třeba i zatančit a užít si s námi krásné sobotní dopoledne. Těšíme se na vás 17. července od 8 do 12 hodin v parku na Vratislavově náměstí.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250