Informační centrum

Farmářské trhy zahajují – sobota 17. dubna

/ Petra Tomášková

Po dvouměsíční nucené přestávce se do našeho města znovu vrací farmářské trhy s čerstvými a prvotřídními produkty. Už tuto sobotu 17. dubna máte možnost přijít …

Farmářské trhy zahajují – sobota 17. dubna

Po dvouměsíční nucené přestávce se do našeho města znovu vrací farmářské trhy s čerstvými a prvotřídními produkty. Už tuto sobotu 17. dubna máte možnost přijít podpořit do parku na Vratislavovo náměstí od 8 do 11 hodin české zemědělce, chovatele, pěstitele a výrobce kvalitního jídla.

Přijďte si vybrat to nejlepší z domácí produkce. Sobotní trh Vám nabídne bio dobroty z kozího mléka, zeleninovou přísadbu, balkonové květiny, masné výrobky a speciality, vejce, lisované oleje, křupavé pečivo, med a medové produkty, veganské a bezlepkové potraviny, cukrářské výrobky, sušené houby, rakytníkové výrobky a spoustu dalších dobrot. Prohlédněte si přiložený seznam prodejců a vydejte se na zdravější nákup pod širým nebem.

Striktně prosíme, vemte si respirátory, dodržujte rozestupy a buďte ohleduplní. Kvůli koronavirovým opatřením je farmářský trh povolený, ale je určený čistě k nákupu farmářských potravin. Dát si v místě trhu kávu nebo něco na zub zatím bohužel nejde. Na to si musíme ještě chviličku počkat.  Začínáme úderem 8 hodiny ranní a moc se na Vás těšíme!

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250