Informační centrum

Farmářské trhy součástí městské slavnosti Nova Civitas

/ Petra Tomášková

Udělat si krásné dopoledne, a ještě k tomu nakoupit regionální potraviny, můžete opět v sobotu 18. června na letošním osmém novoměstském farmářském trhu. Potkáme se …

Farmářské trhy součástí městské slavnosti Nova Civitas

Udělat si krásné dopoledne, a ještě k tomu nakoupit regionální potraviny, můžete opět v sobotu 18. června na letošním osmém novoměstském farmářském trhu. Potkáme se od 8 do 12 hodin v parku na Vratislavově náměstí, kde budeme tentokrát součástí městské slavnosti Nova Civitas. Kvůli bohatému doprovodnému programu, který bude probíhat všude kolem, bude trh z důvodu menšího prostoru mimořádně bez rukodělných výrobců.

Co bude nového? Prvotřídní paštiky, nakládané sýry nebo slaný karamel najdete na trhu pod značkou Od Martina. Saláty, květák, okurky, kedlubny, rajčata, brambory, trvalky a letničky nabídne Zahradnictví Vedrovice. Ochutnat Milovské perníčky a pralinky můžete v jednom z dřevěným domečků. Veganské a bezlepkové výrobky zakoupíte opět u stánku Damodary, která jezdí každý druhý trh. Bylinkové produkty nabídne Tereza Viktorová a produkty z ovčího mléka Farma Ostrovec. Blíží se svátek tatínků, tak jim udělejte radost třeba sklenicí utopenců Z hastrmanky nebo dárkovým balením novoměstského pivovaru Hejkal. Za dveřmi je i konec školního roku, tak potěště svoji oblíbenou paní učitelku skvělým balíčkem rodinné firmy Ze Stodoly.

Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme tradičně ve čtvrtek. V rámci doprovodného programu se můžete těšit od 9 hodin na Venkovskou kapelu. Uvidíme se v sobotu 18. června v rámci městské slavnosti Nova Civitas od 8 do 12 hodin v parku na Vratislavově náměstí. Těšíme se na vás.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250