Informační centrum

Farmáři odstartují třináctý ročník – 14. ledna

/ Petra Tomášková

Hvězdná sestava českých chovatelů, uzenářů, pěstitelů, pekařů a prvovýrobců se vrací do našeho města. Už tuto sobotu 14. ledna startujeme další ročník novoměstských farmářských trhů …

Farmáři odstartují třináctý ročník – 14. ledna

Hvězdná sestava českých chovatelů, uzenářů, pěstitelů, pekařů a prvovýrobců se vrací do našeho města. Už tuto sobotu 14. ledna startujeme další ročník novoměstských farmářských trhů pod širým nebem! Dějištěm bude opět krásné prostředí parku na Vratislavově náměstí. Čeká nás osmnáct našlápnutých trhů toho nejlepšího z domácí produkce. V zimním režimu se budeme potkávat jednou měsíčně, v tom letním pak každou sudou sobotu s doprovodným programem.

Co vás čeká hned v rámci lednové nabídky? Bude všechno zásadní. Masné výrobky nabídne Havlíčkovo řeznictví a uzenářství, Jatky Fryšava, Farma rodiny Němcovy a Ráčkovo domácí řeznictví. Nejvíce dotazů je na krůtí maso Farmy Zelenka, které samozřejmě bude. No, a budou i poptávané vejce. Ty společně s kachny a kuřaty přiveze MM Farma.  U stánku ZD Březiny najdete oblíbené kravské sýry, jogurty a tvarohy. Nebude chybět pečivo a počasí je nakloněné i pěstitelům ovoce a zeleniny. Posílit svoji imunitu můžete medem od Marka Kršky a sirupy Moniky Zelníčkové. Všechny přihlášené prodejce najde v přiloženém seznamu. Podpoříme i pár rukodělců. Na trhu najdete dřevěné výrobky Jiřího Myšky, levandulový stánek Jany Nečasové a doplnit dětský a dámský šatník můžete u Marie Joskové a Radky Kohoutové.

V zimním režimu jedeme jednou měsíčně, takže si udělejte prostor ve vašich spížích, nachystejte si košíky a vyrazte pro pořádné zásoby čerstvých a prvotřídních produktů. Třináctý ročník novoměstských farmářských trhů otevírá svoji bránu už tuto sobotu 14. ledna v parku na Vratislavově náměstí. Těšíme se opět na všechny příznivce fajnového jídla od 8 do 11 hodin.

 

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250