Informační centrum

Dvanáctý ročník farmářských trhů začíná – sobota 15. ledna

/ Petra Tomášková

Stánky plné převážně regionálních dobrot letos poprvé zaplní park na Vratislavově náměstí. Těšit se opět do fronty můžete už tuto sobotu 15. ledna od 8 …

Dvanáctý ročník farmářských trhů začíná – sobota 15. ledna

Stánky plné převážně regionálních dobrot letos poprvé zaplní park na Vratislavově náměstí. Těšit se opět do fronty můžete už tuto sobotu 15. ledna od 8 do 11 hodin, kdy zahájíme dvanáctý ročník novoměstských farmářských trhů. Stejně jako v minulých letech i letos pro Vás připravujeme doprovodný program plný workshopů, hudby a divadelních představení.

Na první trh je přihlášeno přes třicet prodejců, takže rozhodně bude i v zimní sezóně z čeho vybírat. Na všechny trhy se přihlásilo Gurmattic – jídlo z řemeslné manufaktury nejen pro Gurmány, tak ho přijďte omrknout a hlavně ochutnat. Luxusní paštiky, nakládané hermelíny a další delikatesy představí značka Od Martina. Počasí vypadá na sobotu příznivě, tudíž najdete na trhu i Davídkovo koření a brambory z Poděšína. MM Farma nabídne tentokrát jen vejce a kachny, kuřata bohužel nejsou vyrostlá. Prostor dostanou i rukodělní výrobci. Dřevěné výrobky nabídne Jiří Myška, levandulový sortiment Jana Nečasová, dětské oblečení Radka Kohoutová a Marie Josková.

Mrkněte do přiloženého seznamu přihlášených prodejců, ať máte jasno, co všechno na prvním lednovém trhu nakoupíte. Těšíme se na vás v sobotu 15. ledna od 8 do 11 hodin v parku na Vratislavově náměstí. Přijďte si pro pořádné zásoby, protože v zimní sezóně se uvidíme zatím jednou měsíčně. Děkujeme, že nakupujete potraviny s jasným původem a podporujete jejich výrobce v této nelehké době.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250