Dvanáctý ročník farmářských trhů začíná – sobota 15. ledna

Petra Tomášková  Sdílet článek na nebo

Stánky plné převážně regionálních dobrot letos poprvé zaplní park na Vratislavově náměstí. Těšit se opět do fronty můžete už tuto sobotu 15. ledna od 8 …

Dvanáctý ročník farmářských trhů začíná – sobota 15. ledna

Stánky plné převážně regionálních dobrot letos poprvé zaplní park na Vratislavově náměstí. Těšit se opět do fronty můžete už tuto sobotu 15. ledna od 8 do 11 hodin, kdy zahájíme dvanáctý ročník novoměstských farmářských trhů. Stejně jako v minulých letech i letos pro Vás připravujeme doprovodný program plný workshopů, hudby a divadelních představení.

Na první trh je přihlášeno přes třicet prodejců, takže rozhodně bude i v zimní sezóně z čeho vybírat. Na všechny trhy se přihlásilo Gurmattic – jídlo z řemeslné manufaktury nejen pro Gurmány, tak ho přijďte omrknout a hlavně ochutnat. Luxusní paštiky, nakládané hermelíny a další delikatesy představí značka Od Martina. Počasí vypadá na sobotu příznivě, tudíž najdete na trhu i Davídkovo koření a brambory z Poděšína. MM Farma nabídne tentokrát jen vejce a kachny, kuřata bohužel nejsou vyrostlá. Prostor dostanou i rukodělní výrobci. Dřevěné výrobky nabídne Jiří Myška, levandulový sortiment Jana Nečasová, dětské oblečení Radka Kohoutová a Marie Josková.

Mrkněte do přiloženého seznamu přihlášených prodejců, ať máte jasno, co všechno na prvním lednovém trhu nakoupíte. Těšíme se na vás v sobotu 15. ledna od 8 do 11 hodin v parku na Vratislavově náměstí. Přijďte si pro pořádné zásoby, protože v zimní sezóně se uvidíme zatím jednou měsíčně. Děkujeme, že nakupujete potraviny s jasným původem a podporujete jejich výrobce v této nelehké době.

Soubory ke stažení

 
Dotazník