Informační centrum

Dopravní omezení spojená s konáním SP v biatlonu 5.-8. března 2020

/ Tereza Orosová

Světový biatlon se po roční pauze vrací do Nového Města na Moravě. Z největší sportovní akce, kterou region hostí, však vyplývají i některá omezení běžného …

Dopravní omezení spojená s konáním SP v biatlonu 5.-8. března 2020
Světový biatlon se po roční pauze vrací do Nového Města na Moravě. Z největší sportovní akce, kterou region hostí, však vyplývají i některá omezení běžného chodu fungování města. Pro letošek nejsou v takovém rozsahu jako v minulých letech, přesto je přehledně přinášíme:
  • Parkoviště u Nemocnice bude ve dnech 5. – 8. března vyhrazeno parkování pouze návštěvníkům akce.
  • Silnice č. 19 v úseku kruhový objezd <=> křižovatka nad nemocnicí bude od čtvrtka 5. března cca od 12:00 do neděle 8. března cca do 18:00 vyhrazena jako parkovací plocha. V mezidobí mezi jednotlivými závody bude umožněn příjezd zákazníků k čerpací stanici Shell.
  • Autobusová spojení mezi autobusovým nádražím a nemocnicí NMNM budou ve dnech 5. – 8. března nahrazeny kyvadlovou dopravou mikrobusy na náklady pořadatele.
  • Parkovací místa na ulici Tyršova před Kulturním domem budou ve dnech 2. – 8. března vymezena pro krátkodobé stání účastníků SP, kteří musejí KD navštívit za účelem akreditace.
Letos se žádné z omezení netýká náměstí, kde z důvodu delšího sobotního programu ve Vysočina Areně,  neproběhne tradiční medailový ceremoniál.
Dbejte prosím pokynů místního značení a pomozte organizátorům s hladkým průběhem akce. Současně tím napomůžete co nejlepší vizitce našeho města v ČR i zahraničí.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250