Informační centrum

Čerstvé, chutné, regionální a farmářské – sobota 19. června

/ Petra Tomášková

Přesně takovéto produkty najdete už tuto sobotu 19. června na dalším farmářském trhu v parku na Vratislavově náměstí. Přijďte si nakoupit kvalitní potraviny s jasným …

Čerstvé, chutné, regionální a farmářské – sobota 19. června

Přesně takovéto produkty najdete už tuto sobotu 19. června na dalším farmářském trhu v parku na Vratislavově náměstí. Přijďte si nakoupit kvalitní potraviny s jasným původem, popovídat si, načerpat inspiraci, potěšit svoje chuťové pohárky a užít si s námi krásné sobotní dopoledne.

Ochutnat pravé léto můžete u stánku pana Procházky z Němčiček, který pro vás vypěstoval ovoce a zeleninu plnou chuti a vitamínů. Těšit se můžete na jahody, třešně, meruňky, ředkvičky, kedlubny, mrkev, rajčata a petržel. Nezapomeňte se zásobit na letní grilovačky voňavým Davídkovým kořením, dipy z Chotěboře a zeleninovými hořčicemi Fojtka. Lenka Malá láká na doprodej jarniček a letniček za výhodnou cenu. Pokud ještě váháte nad pěstováním vlastní zeleniny, využijte poslední možnost k zakoupení sazeniček. Nezapomeňte ani na nedělní svátek všech tatínků. Udělejte jim radost třeba sklenicí utopenců, nákladaných hermelínů, pivkem novoměstského pivovaru Hejkal, kozími sýry z Olešenky a nebo Datlovým pokušením. Blíží se konec školního roku, tak zkuste místo tradiční kytice potěšit třeba jedlým dárkem, drobností z keramiky nebo dřeva. Podpoříte tak i šikovné rukodělné výrobce, které také najdete pravidelně na našich trzích.

Mrkněte do seznamu přihlášených prodejců, nachystejte si košíky a přijďte si doplnit svoje zásoby. Těšíme se na vás v sobotu 19. června v parku na Vratislavově náměstí od 8 do 12 hod. Zásoby jsou omezené, tak přijďte určitě včas. Další farmářský trh se uskuteční 3. července už s doprovodným programem.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250