Informační centrum

Na březnovém farmářském trhu najdete už i kozí produkty

/ Petra Tomášková

Krůtí maso, zabijačkové speciality, vejce, bio kozí produkty, velikonoční perníčky a další sortiment najdete už tuto sobotu 19. března na  farmářském trhu v nabídce našich …

Na březnovém farmářském trhu najdete už i kozí produkty

Krůtí maso, zabijačkové speciality, vejce, bio kozí produkty, velikonoční perníčky a další sortiment najdete už tuto sobotu 19. března na  farmářském trhu v nabídce našich oblíbených výrobců a chovatelů. Přijďte si pro to nejlepší z domácí produkce do parku na Vratislavovo náměstí v čase od 8 do 11 hodin.

Na co se můžete těšit? Z Chotěboře dorazí párek Pelikánů, kteří milují cestování a ještě více dobrou kuchyni. Procestovali několik exotických zemí, poznali vůně tamních kuchyní a o získané zkušenosti a recepty obohatili i svoji kuchyni. Pod značkou The Pelikans můžete ochutnat jejich dipy, omáčky, pesta, tapenády a spoustu dalších výtečných produktů. Protože se pomalu blíží Velikonoce, určitě vás potěší sortiment malého rodinného perníkářství Lucie Krejčové z Pikárce. U jejího stánku najdete preclíčky, sakrajdy a klasické velikonoční zdobené perníčky. Od soboty už se na vás pravidelně těší Kozí dvorek z Olešenky se svými produkty v bio kvalitě. Pochutnat si tak můžete opět na jich sýru, jogurtu, tvarohu a mléku. Krůtí maso nabídne Farma Zelenka, nebudou chybět ani paštiky i nakládané hermelíny Od Martina a těšit se můžete i na sortiment Uzenářství U Vránů z Krátké.

Ladíme seznam prodejců, který zveřejníme tradičně ve čtvrtek. Zastavte si nakoupit svoje oblíbené dobroty od prvovýrobců s jasným původem. Pravidelný přístup ke skutečným potravinám je prostě nejvíc! Uvidíme se v sobotu 19. března v parku na Vratislavově náměstí.

Informační centrum

Vratislavovo náměstí 114
592 31 Nové Město na Moravě

Naši partneři

point_upgrade_2022_vectorKoruna Vysočiny 03Cyklisté vítániicko-grenČEZKzN_banner_250x250